Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Szanowni Państwo,
W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły oraz Przewodniczącego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Opolu Pana Gerarda Halamy serdecznie zapraszamy przedstawicieli klubów sportowych (prezesów, trenerów, księgowe, działaczy sportowych) mających siedzibę na terenie województwa opolskiego do udziału w organizowanym przy wsparciu Samorządu Województwa Opolskiego, szkoleniu dotyczącymaplikowania o środki finansowe do Programu KLUB - edycja 2018ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
O wsparcie finansowe w Programie KLUB mogą się starać podmioty, które prowadzą formalnie zarejestrowaną działalność sportową co najmniej 3 lata przed datą złożenia wniosku (rejestracja w KRS bądź w ewidencji prowadzonej przez starostę właściwego ze względu na siedzibę klubu). Ponadto kwota dotacji ze środków publicznych udzielanych wnioskodawcy zarówno w roku poprzedzającym złożenie wniosku, jak i roku bieżącym, nie może przekroczyć kwoty 200 tys. zł.

Szkolenie odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2018 r. o godz. 16:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego sala im. Orła Białego, ul. Piastowska 14, Opole – Ostrówek.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do dnia 20 kwietnia 2018 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Wszystkie osoby, które wezmą udział w szkoleniu otrzymają materiały szkoleniowe (instrukcje) pomocne przy wypełnianiu wniosku. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.