Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Zakończyły się zawody eliminacyjne do Finału Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich w lekkiej atletyce. Już na tym poziomie zawodów padł pierwszy w tym roku rekord Igrzysk – Marta Turko ze Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (klasa 6 rocznik 2005) na dystansie 300 m uzyskała doskonały wynik 0:44,54.
Wyniki eliminacji przedstawiaja sie nastepujaco:

Wyniki eliminacji – szkoły podstawowe – Kędzierzyn-Koźle
Wyniki eliminacji – szkoły gimnazjalne – Kędzierzyn-Koźle
Wyniki eliminacji – szkoły podstawowe – Opole
Wyniki eliminacji – szkoły gimnazjalne – Opole
Zawody półfinałowe posłużyły wyłonieniu najlepszych lekkoatletów na imprezę finałową, która odbędzie się w Opolu w dniu 13.06.2018 r. Zgodnie z regulaminem Igrzysk do finału uzyskali awans zawodnicy, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w danej konkurencji z każdego półfinału oraz 6 zawodników legitymujących się najlepszymi wynikami z obu półfinałów. Będziemy chcieli tworzyć w finale 16 osobowe składy w poszczególnych konkurencjach. Oprócz wyżej wymienionych skład uzupełnią zawodnicy ZS Krnov (realizacja projektu Euroregionu Pradziad), zawodnicy z przyznanymi „dzikimi kartami” (pismo z uzasadnieniem i wynikiem) oraz osoby, które w obu półfinałach uzyskały wyniki predysponujące je do udziału w finale.
Lisy startowe Finału ukażą się niebawem.