Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na wykonanie przez organizacje i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w roku 2019 zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Opolskiego w  zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu. Konkurs - ekstraliga (500.000 zł), Konkurs - sport ogólny (1 350.000 zł). Konkurs - programy centralne (350.000 zł) Termin składania ofert upływa w dniu 4 lutego 2019 r. o godz. 15:30.

Zadanie winno być realizowane w okresie od dnia 01.03.2019 r. do dnia 31.12.2019 r., wskazanym szczegółowo w umowie. Ze środków dotacji pokrywane mogą być koszty poniesione w terminie realizacji zadania określonym w umowie, jednak nie wcześniejszym niż od dnia zawarcia umowy. Ponadto wszystkie zadania powinny wpisywać się w 15-lecie obecności województwa opolskiego w Unii Europejskiej i odbywać się pod hasłem „Opolskie Gwiazdy Europy” oraz zawierać udział środków finansowych na promocję Województwa.