Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Organizatorzy XXXI Ogólnopolskich Biegów Crossowych z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości zapraszają do Korfantowa w dniu 9.11.2018 r. Regulamin zawodów

19 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Dąbrowie odbyło się podsumowanie Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze, a ceremonię wręczania nagród uatrakcyjnił występ zespołu młodych „gimnastyczek” PSP Dabrowa. Puchary i nagrody wręczali zaproszeni goście: Tomasz Kostuś (Poseł na Sejm VIII kadencji), Marek Leja (Wójt Gminy Dabrowa), Zbigniew Kubalańca (Dyrektor departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Opolu) Gerard Halama (Przewodniczący WZ LZS Opole). Prezentacja - podsumowanie.

W dniu 16 października odbyło się posiedzenie Sejmiku Wojewódzkiego w Opolu, na którym wspólnie z innymi organizacjami sportowymi podziękowaliśmy władzom samorządowym województwa za wspieranie sportu opolskiego i dobra współpracę w upływającej kadencji 2014-2018.
Pamiątkowa patera z podziekowaniami została wręczona Wice Marszałkowi Sejmiku Stanisławowi Rakoczemu. Podobna pamiątka została wręczona Marszałkowi Andrzejowi Buła w dniu 12.10.2018 r. przy okazji spotkania ze środowiskiem sportowym Opolszczyzny

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu „Łyżwy + lodowisko = świetna zabawa 2019”. Program MSiT w swoich założeniach ma na celu upowszechnianie sportów zimowych – nauka jazdy na łyżwach. Program będzie realizowany w okresie od stycznia do marca 2019. Wkład własny gminy lub szkoły wynosi 10,0 zł od uczestnika na każdy wyjazd na lodowisko. Więcej o programie w załączonym piśmie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 25.10.2018 r. na druku deklaracji - decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu „Umiem pływać 2019”. Zgodnie z założeniami MSiT program przewiduje naukę pływania dla dzieci klas I-III szkół podstawowych w grupach 15 osobowych realizujących co najmniej 20 godzin nauki pływania. Więcej o programie w załączonym piśmie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 25.10.2018 r. na druku deklaracji. Decyduje kolejność zgłoszeń.