Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Krajowe Zrzeszenie LZS zachęca do korzystania z usług Centralnego Ośrodka Szkolenia LZS w Mielnie.
Centralny Ośrodek Szkolenia w Mielnie to wyjątkowe miejsce gwarantujące optymalne warunki sprzyjające połączeniu aktywnego wypoczynku oraz realizacji programu szkoleniowego.

Ustalone zostały kryteria opłaty składki członkowskiej (ubezpieczenia) przez LZS-y za rok 2018 - które pozostały na poziomie ubiegłego roku:
- Kluby (LZS-y) posiadające od 1- 4 drużyn - 550 zł
- Kluby (LZS-y) posiadające od 5- 7 drużyn - 650 zł
- Kluby (LZS-y) posiadające od 8 i więcej - 850 zł
- Kluby wielosekcyjne dokonują wpłaty za sekcję tak jak za drużynę.

Zakończono nabór do programu Ministerstwa Sportu i Turystyki pn. „Łyżwy + lodowisko = świetna zabawa".
Program będzie realizowany w miesiącach od lutego do marca bieżącego roku z możliwością wydłużenia na miesiąc kwiecień, a wezmą w nim udział niżej wymienione szkoły:

W piątek 12.01.2018 r. w opolskim „Okrąglaku” odbyła się uroczysta gala, na której zostały wręczone „Laury Umiejętności i Kompetencji 2017”. Impreza została zorganizowana przez Opolska Izbę Gospodarczą. Jednym z laureatów gali był nasz Przewodniczący Gerard Halama, który został uhonorowany Srebrnym Laurem Umiejętności w kategorii Menadżer lider społeczno-gospodarczy.
Gratulujemy !

Plebiscyt Sportowiec i Trener Roku Opolszczyzny 2017 wchodzi w decydującą fazę – do końca głosowania zostało kilkanaście dni.
Serdecznie zachęcamy na głosowanie na reprezentantów naszego Zrzeszenia.