Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Zawodnicy i zawodniczki, biegacze, trenerzy oraz działacze Toru Dobrzeń Wielki pobiegli podczas imprezy z okazji stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. W ten sposób pomogli członkom Klubu Wodniaka z Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim przebiec łącznie 100 kilometrów. TOR reprezentowali zawodnicy pierwszej drużyny i rezerw (Marek Rozwadowski, Wojciech Morka, Mateusz Młynek), trenerzy (Jarosław Draguć, Damian Kot, Marek Rozwadowski), członkowie zarządu

Ruszył nabór wniosków do Rządowego Programu „KLUB” – edycja 2019!

Do 15 marca 2019 roku kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu KLUB – edycja 2019. Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na ten cel kwotę 40 mln zł. Rozpatrzenie złożonych wniosków nastąpi nie później niż do 15 maja 2019 r.
Wiecej informacji na stronie MSiT.

19 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Dąbrowie odbyło się podsumowanie Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze, a ceremonię wręczania nagród uatrakcyjnił występ zespołu młodych „gimnastyczek” PSP Dabrowa. Puchary i nagrody wręczali zaproszeni goście: Tomasz Kostuś (Poseł na Sejm VIII kadencji), Marek Leja (Wójt Gminy Dabrowa), Zbigniew Kubalańca (Dyrektor departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Opolu) Gerard Halama (Przewodniczący WZ LZS Opole). Prezentacja - podsumowanie.

Organizatorzy XXXI Ogólnopolskich Biegów Crossowych z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości zapraszają do Korfantowa w dniu 9.11.2018 r. Regulamin zawodów

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu „Łyżwy + lodowisko = świetna zabawa 2019”. Program MSiT w swoich założeniach ma na celu upowszechnianie sportów zimowych – nauka jazdy na łyżwach. Program będzie realizowany w okresie od stycznia do marca 2019. Wkład własny gminy lub szkoły wynosi 10,0 zł od uczestnika na każdy wyjazd na lodowisko. Więcej o programie w załączonym piśmie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 25.10.2018 r. na druku deklaracji - decyduje kolejność zgłoszeń.