Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Szanowni Państwo,
W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły oraz Przewodniczącego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Opolu Pana Gerarda Halamy serdecznie zapraszamy przedstawicieli klubów sportowych (prezesów, trenerów, księgowe, działaczy sportowych) mających siedzibę na terenie województwa opolskiego do udziału w organizowanym

Powołano Ośodki Sportowego Szkolenia Młodzieży i Wiodące Ludowe Kluby Sportowe na rok 2018, w których znalazły się:

Zapraszamy do udziału w konkursie pod nazwą „100 lat Niepodległości na sportowo”.
Konkurs ma na celu promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej poprzez wyróżnienie najlepszych projektów (zorganizowanych imprez sportowych) realizowanych w środowisku wiejskim.

Regulamin konkursu , druk zgłoszeń , pismo wiodące.

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło nabór do „Programu Klub 2018”.
Zachęcamy wszystkie kluby LZS do udziału w programie - bo jest to dobry sposób na pozyskanie środków finansowych (przede wszystkim dla klubów prowadzących szkolenie dzieci i młodzieży).
Więcej informacji o programie znajduje się na stronie Ministerstwa Sportu i Turyastyki
Podstawowe informacje:

Dla wszystkich uczestników zajęć prowadzonych w ramach programu „Umiem Pływać” polecamy korzystanie z Podręcznika Ogólnopolskiego Programu Nauki Pływania wydanego na zlecenie Polskiego Związku Pływackiego przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Podręcznik w sposób szczegółowy i systemowy przedstawia kolejne etapy nauki pływania.