Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Organizatorzy wyścigu kolarskiego „Memoriał Joachima Halupczoka” zapraszają wszystkich sympatyków kolarstwa na zawody, które odbędą się w dniach 2-3 czerwca na trasie Niwki – Szczedrzyk – Turawa.
W tym roku w ramach imprezy odbędą się:

- Puchar Polski na szosie w kategorii junior młodszy i junior
- Eliminacje do Olimpiady Młodzieży w kategorii junior młodszy
Szczegóły zawodów w regulaminie.

Organizatorzy VII Memoriału im. Iwony i Jana Zielińskich w biegach przełajowych zapraszają do Wilkowa w dniu 27.05.2018 r. Rozpoczęcie zawodów o godz. 12:00. W programie imprezy zaplanowane są biegi na dystansach od 100 – 500 m dla dzieci z roczników 2012-2002.
Więcej informacji o zawodach znajduje się w regulaminie.

Zapraszamy do udziału w turniejach piłkarskich:

Przypominamy, że w dniu 20.05.2018 r. upływa termin zgłoszeń do zawodów lekkoatletycznych rozgrywanych w ramach Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich. Zgodnie z regulaminem w bieżącym roku odbędą się dwa półfinały, które zostaną przeprowadzone w tym samym terminie tj. 25.05.2018 r. w Kędzierzynie-Koźlu (dla szkół z powiatów; głubczyckiego, nyskiego, kędzierzyńsko-kozielskiego, krapkowickiego, prudnickiego i strzeleckiego) i w Opolu (dla szkół z powiatów; brzeskiego, kluczborskiego, namysłowskiego, oleskiego i opolskiego).