Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Zarząd Województwa Opolskiego podjął uchwały o ogłoszeniu konkursów na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w obszarach kultury, turystyki i sportu na łączną kwotę 5 550 000 zł. Więcej informacji w załączniku.

5 grudnia w Dobrzeniu Wielkim (hala sportowa przy Zespole Szkół) odbędą się Drużynowe Igrzyska osób niepełnosprawnych „Bez barier”. Dla uczestników Igrzysk przygotowane zostały konkurencje o charakterze sportowo rekreacyjnym oraz liczne atrakcje w tym wizyta Świętego Mikołaja.
Serdecznie zapraszamy. Regulamin , zgłoszenia

Organizatorzy XXXII Ogólnopolskich Biegów Crossowych z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zapraszają 8.11.2019 do Korfantowa. Rozpoczęcie zawodów godz. 10:00
Regulamin zawodów, plakat

22 listopada 2019 r. w godz. 10:00-14:00 na pływalni CRWiS „Strzelec” w Strzelcach Opolskich odbyły się „II Amatorskie zawody pływackie Umiem pływać". W imprezie wystartowali uczestnicy programu Umiem pływać 2019. Rywalizacja w zawodach odbyła się na dystansie 25 m w dwóch stylach; grzbietowym i dowolnym. Przeprowadzono także sztafetę mieszaną 4 x 25 m - styl dowolny. regulamin , komunikat końcowy

Zapraszamy do udziału w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą „Łyżwy + lodowisko = świetna zabawa” 2020.
Więcej o zasadach przystąpienia do programu w piśmie. Deklaracja udziału w programie.