Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

20 grudnia w Instytucie Śląskim w Opolu odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem działaczy sportowych Zrzeszenia LZS. W spotkaniu uczestniczyli także Marszałek Województwa Andrzej Buła, Wicemarszałek Zbigniew Kubalańca oraz Barbara Kamińska Dyrektor Biura Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego w Opolu. Atmosfera spotkania była bardzo świąteczna, ale nie zabrakło interesujących rozmów, istotnych deklaracji oraz podziękowań za dokonania w 2019 roku.
Spotkanie przy wigilijnym barszczu, rybie i pierogach wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój, oraz pozwoliło na chwilę refleksji, chwilę podsumowań oraz spojrzenia w niedaleką przyszłość roku 2020.

Urząd Marszałkowski w Opolu ogłosił zasady ubiegania się o stypendia i nagrody dla sportowców, którzy w roku 2019 osiagnęli wybitne wyniki sportowe.
Wszystkie ważne informacje dotyczące tego tematu znajdują sie w załączniku.
Termin składania wniosków do 31 grudnia.

Zarząd Województwa Opolskiego podjął uchwały o ogłoszeniu konkursów na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w obszarach kultury, turystyki i sportu na łączną kwotę 5 550 000 zł. Więcej informacji w załączniku.

W dniu 08.12.2019 r. w Uniejowie podczas uroczystej gali ogłoszono wyniki krajowego plebiscytu na najpopularniejszego sportowca roku. Z pośród dwudziestu sportowców z całego kraju wybranych przez kapitułę w wyniku głosów kibiców została wybrana dziesiątaka najpopularniejszych sportowców. Zawodnik trenera Daniela Jano z LKS Sparta Głubczyce Bartosz Słodkowski zajmuje pierwsze miejsce w plebiscycie otrzymując tytuł Najpopularniejszago Sportowca Krajowego Zrzeszenia LZS w 2019 r.

5 grudnia w Dobrzeniu Wielkim (hala sportowa przy Zespole Szkół) odbędą się Drużynowe Igrzyska osób niepełnosprawnych „Bez barier”. Dla uczestników Igrzysk przygotowane zostały konkurencje o charakterze sportowo rekreacyjnym oraz liczne atrakcje w tym wizyta Świętego Mikołaja.
Serdecznie zapraszamy. Regulamin , zgłoszenia