Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Informujemy, ze w dniu 11.08.2019 r. w Dobrzeniu Wielkim odbędą się turnieje piłki nożnej kobiet i mężczyzn (drużyn 5 osobowych w kategorii wiekowej 2001 i starsi). Zwycięzcy turniejów będą mieli prawo gry w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS, które odbędą się w Siedlcach w dniach 29-31.08.2019 r.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 30.06.2019 r.

W dniach 1-2 czerwca w Turawie odbędą się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w kolarstwie szosowym – Memoriał Joachima Halupczoka. Zawody zostaną przeprowadzone na trasie Niwki -Szczedrzyk - Turawa w kategoriach wiekowych; junior młodszy i młodzik.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa. Regulamin

15 kwietnia w Opolu odbyła się uroczysta gala Opolskie Gwiazdy Europy na której zostało wyróżnione nasze Zrzeszenie. Pamiątkowa patera została wręczona przez Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Bułę.

Zapraszamy do udziału w turniejach Mała Piłkarska Kadra Czeka (dziewczęta i chłopcy rocznik 2006 i młodsi) i Piłkarska Kadra Czeka (dziewczęta i chłopcy rocznik 2004 i młodsi). Finały wojewódzkie obu turniejów odbędą się w pierwszym tygodniu czerwca. W przypadku dużej ilości zgłoszonych drużyn przewidujemy rozegranie turniejów eliminacyjnych (druga połowa maja). Termin zgłoszeń do 15.05.2019 r. Szczegóły w: regulamin MPKCzeka , regulamin PKCzeka , lista zgłoszeń.