Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 05-07 października 2018 roku w sali „Orła” w Namysłowie odbył się V Międzynarodowy Memoriał imienia Witka Prociaka i Patryka Żymańczyka w zapasach w stylu wolnym i w zapasach kobiet oraz po raz pierwszy w historii „Zawodowa Gala Zapaśnicza” z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

02.09.2018 r. w Pile odbyły się Mistrzostwa Polski w półmaratonie. Reprezentant LZS Klubu Lekkoatletycznego Kotwica Brzeg Kamil Karbowiak na mecie zameldował się jako trzeci, zdobywając swój pierwszy medal na Mistrzostwach Polski seniorów. Podopieczny trenera Jacka Wośka w bardzo trudnych warunkach 21 km i 97,5 metra pokonał w czasie 1h 07min 21sekund. W klasyfikacji Mistrzostw Wojska Polskiego Kamil zajął 2 miejsce, ustępując tylko Adamowi Nowickiemu.

W dniach 23-25 w Siedlcach odbyły się XXI Ogólnopolskie Igrzyska LZS pn. „Siała Niepodległej.
Dobrze na arenach Igrzysk zaprezentowała się reprezentacja opolskich LZS, która choć w skromnym ilościowo składzie 46 osób (w ubiegłych latach reprezentacja liczyła ponad 100 osób) ostatecznie w klasyfikacji punktowej województw uplasowała się 8 miejscu (zdobywając medale we wszystkich blokach Igrzysk; sportowym, rekreacyjnym i integracyjnym). Strona Igrzysk

13 września w Gogolinie odbyły się Igrzyska dla osób niepełnosprawnych „Bez Barier”.
Zawody zostały poprzedzone Jubileuszową Galą 25 edycji Plebiscytu „Najlepsi z Najlepszych”.
W imprezie wystartowało 224 osoby z 33 ośrodków.

Regulamin Igrzysk, komunikat końcowy

W dniach 6-8 lipca 2018 w Reńskiej Wsi odbył się:
VII Ogólnopolski Turniej LZS Dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka” imienia Marka Procyszyna