Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 6-8 lipca 2018 w Reńskiej Wsi odbył się:
VII Ogólnopolski Turniej LZS Dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka” imienia Marka Procyszyna

Komunikat organizacyjny , wyniki

W Bytomiu w 33 Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie złoty medal i tytuł Mistrzyń Polski dla KS Obuwnik Prudnik w składzie Karolina Farasiewicz, Dominika Koszańska i Olimpia Kowszyn. Karolina jeszcze indywidualnie wywalczyła srebro przegrywając w finale z Małgorzatą Góral ze Stelli Kielce oraz brąz w mikście z Kasprem Helbinem.

Zakończyły się finały wojewódzkie turniejów Piłkarska Kadra Czeka.
W Głogówku w dniu 2.06.2018 r. odbyły się zawody Małej Piłkarskiej Kadry Czeka im. Marka Procyszyna (rocznik 2005 i młodsi) wyniki
W Dobrzeniu Wielkim 15.06.2018 r. odbyły się zawody Piłkarskiej Kadry Czeka im. Stanisława Tymowicza (rocznik 2003-2004) wyniki

W dniach 24-29 czerwca w byłym zamku krzyżackim w Nidzicy odbył się 60 jubileuszowy turniej „O Złotą Wieżę” – Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w szachach drużynowych. Strona turnieju
W zawodach bardzo udanie zaprezentowały się nasze drużyny; LZS Victoria Chróścice i LKS Zarzewie Prudnik, które zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce. To najlepsze miejsca w historii startów opolskich drużyn w tej imprezie.

W dniach 21-22.04.2018 r, w Suchym Lesie (woj. wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF (olimpijskim).
Bardzo dobrze w Mistrzostwach zaprezentowali się karatecy LKS Zarzewie w Prudniku zdobywając 11 medali (4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe) oraz 112 punktów w ramach współzawodnictwa dzieci i młodzieży, Ostatecznie LKS Zarzewie w Prudniku uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji medalowej klubów. W Mistrzostwach medale zdobyli: