Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 21-22.04.2018 r, w Suchym Lesie (woj. wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF (olimpijskim).
Bardzo dobrze w Mistrzostwach zaprezentowali się karatecy LKS Zarzewie w Prudniku zdobywając 11 medali (4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe) oraz 112 punktów w ramach współzawodnictwa dzieci i młodzieży, Ostatecznie LKS Zarzewie w Prudniku uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji medalowej klubów. W Mistrzostwach medale zdobyli:

11 marca w Niemysłowicach odbyły się drużynowe mistrzostwa Opolszczyzny Zrzeszenia LZS w szachach - o Złotą Wieżę. Zawody miały dwóch faworytów; LZS Victoria Chróścice i LKS Zarzewie Prudnik – oba te kluby to wielokrotni uczestnicy II ligowych rozgrywek szachowych (LZS Victoria Chróścice w roku 2016 grała w I lidze). Niestety na zawody nie dojechała silna drużyna Rodła Opole (ekstraklasa juniorów), której obecność z pewnością wniosłaby wiele kolorytu do zmagań o mistrzostwo.

17.03.2018 r. w Niemysłowicach odbył się trzeci (ostatni) turniej międzynarodowego cykl turniejów dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Zostań Szachowym Mistrzem”. W trzecim turnieju wzięło udział 102 zawodników (w pierwszym 96, a w drugim 92), którzy toczyli zacięte boje rozstawieni w 5 grupach (podział na kategorie wiekowe). Ogółem w całym cyklu turniejów wzięło udział 151 osób. Udział w imprezie, dla wszystkich grających, był dobra lekcja szachów i z pewnością przyczyni się do dlaszego ich szachowego rozwoju !
Wyniki końcowe turnieju przedstawiają się następująco:

Organizatorzy XV Wiosennych biegów przełajowych w Kup serdecznie zapraszają wszystkich miłośników biegania na zawody sportowe, które odbędą się w dniu 25.04.2018 r. W imprezie będą mogli wystartować przedszkolacy, uczniowie szkól podstawowych i gimnazjalnych.
Więcej informacji w regulaminie zawodów.

W dniach 23-24 lutego 2018 r. w miejscowości Apolda - Niemcy odbyły się otwarte Mistrzostwa Niemiec kadetek do lat 17 w zapasach kobiet.
W zawodach uczestniczyło blisko 200 zawodniczek. Polskę podczas imprezy reprezentowało 14 młodych zapaśniczek, a wśród nich Aleksandra Witoś (LKS Orzeł Namysłów).