Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniu 7 kwietnia w Krapkowicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Ogółem w mistrzostwach wystartowało 108 zawodników, co w znacznej mierze przekroczyło oczekiwania organizatorów. Mistrzostwa otworzył Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, a w trakcie zawodów pojawili się znamienici goście; Poseł na Sejm RP Ryszard Galla oraz Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Rafał Bartek (fundatorzy pucharów). Nad całością przebiegu imprezy czuwała Pani Marta Lityńska – sędzia główny zawodów.

Wielkie wsparcie w przygotowaniu Mistrzostw udzielił LZS Żywocice, który użyczył niezbędnego sprzętu oraz pomógł w przygotowaniu obiektu do zawodów. Specjalne podziękowania należą się także Panu Ireneuszowi Wodniakowi i firmie Chespa dzięki której wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe koszulki.
Mistrzostwa przeprowadzono w 13 kategoriach wiekowych - Mistrzowie poszczególnych konkurecji otrzymali puchary, które w towarzystwie Przewodniczacego WZ LZS Gerarda Halamy wręczała Radna Sejmiku Wojewódzkiego Zuzanna Donath-Kasiura. Najlepsi zawodnicy Mistrzostw stanowić będą trzon reprezentacji województwa na Mistrzostwa Polski LZS w tenisie stołowym, które odbędą się w Brzegu Dolnym. Wyniki końcowe zawodów, regulamin zawodów

Tenis stołowy 2019Show Gallery