Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 10-11 października w Dzierżoniowie odbyły się XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach kobiet. W zawodach wystartowały dwie zawodniczki LKS „Orzeł” Namysłów. W olimpijskim limicie do 53 kg wystąpiła Alicja Czyżowicz, która po bardzo dobrych walkach zdobyła srebrny medal. Alicja jedynej porażki na punkty 0-3 po wyrównanej walce doznała w pojedynku finałowym z bardzo doświadczoną i wielce utytułowaną Iwoną Matkowską z Grunwaldu Poznań. Dla młodej 22-letniej zapaśniczki jest to

już trzeci medal z krajowej imprezy najwyższej rangi. Na swoim koncie ma już brąz z 2016 roku i złoto zdobyte w 2019 roku. Druga reprezentantka Orła Namysłow, niezwykle utalentowana i utytułowana w młodzieżowych grupach Ewelina Ciunek startująca również w olimpijskiej kat. wag. do 68 kg niestety w swoim debiucie w imprezie seniorskiej doznała kontuzji w pierwszym pojedynku i została wycofana z turnieju przez trenera.
LKS Orzeł Namysłów miał swój akcent również wśród sędziów. Arbitrami podczas mistrzostw byli Dariusz Stępień oraz Bartosz Dorociak.

Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet 2020Show Gallery