Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W Płowdiw (Bułgaria) w dniach 7-13 marca 2022 roku odbyły się bardzo emocjonujące Mistrzostwa Europy Młodzieżowców U-23. Turniej okazał się wielkim sukcesem polskiej kobiecej reprezentacji. Polskie zawodniczki wywalczyły 4 medale indywidualne i w klasyfikacji drużynowej uplasowały się na trzecim miejscu w Europie. Kierownikiem całej polskiej ekipy Narodowej był Prezes OZZ Dariusz Stępień, natomiast arbitrem podczas rywalizacji najlepszych europejskich zapaśników i zapaśniczek w tej grupie wiekowej był członek Zarządu OZZ Bartosz Dorociak. Podczas zawodów wielkim wyczynem popisała się Ewelina Ciunek (LKS Orzeł Namysłów), która

wywalczyła złoty medal w kat. wagowej do 65 kg. Dla Eweliny jest to już 7 medal wywalczony w najważniejszych mistrzowskich imprezach międzynarodowych (Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata). Wcześniej zdobywała złoto i dwa srebra podczas ME w grupie kadetek, brązowy medal MEJ i MŚJ oraz stawała na trzecim miejscu podium w ME U-23. W finałowym pojedynku tegorocznego europejskiego czempionatu kategorii 65 kg Ewelina, pokonała na punkty trzecią juniorkę globu z 2021 roku, Rumunkę Aminę Capezan.