Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Zawodnicy i zawodniczki, biegacze, trenerzy oraz działacze Toru Dobrzeń Wielki pobiegli podczas imprezy z okazji stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. W ten sposób pomogli członkom Klubu Wodniaka z Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim przebiec łącznie 100 kilometrów. TOR reprezentowali zawodnicy pierwszej drużyny i rezerw (Marek Rozwadowski, Wojciech Morka, Mateusz Młynek), trenerzy (Jarosław Draguć, Damian Kot, Marek Rozwadowski), członkowie zarządu

i działacze (Wojciech Morka, Mateusz Młynek, Jarosław Draguć), piłkarki ręczne (Roksana Czuchwicka, Małgorzata Pozniak i była zawodniczka Ewelina Dajewska) oraz członkowie sekcji biegowej (m.in. Bartłomiej Gucman, Jakub Strumiński). Wynik równy sto interesował nie tylko biegających. Równolegle do prawie dziesięciogodzinnej sztafety kolejne kilometry przepływali kajakarze. O 12:00 do imprezy włączyły się także morsy, którzy w Odrze spędzili łącznie 100 minut. Nie obyło się bez polskich akcentów – kolejni biegacze przekazywali sobie biało-czerwoną pałeczkę, a morsujący śmiałkowie flagę narodową. Dla osób, które wykonały już swoje zadanie lub tych, którzy chcieli uczestniczyć w imprezie, a niekoniecznie czuli się na siłach, aby pomagać w osiągnięciu któregoś z wyników, przygotowano ogrzewany namiot, punkt gastronomiczny i ognisko.
Głównymi organizatorami imprezy, która odbyła się na boisku Odry Ślum byli kajakarze i morsy z Klubu Wodniaka należącego do Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim, a współorganizatorem TOR Dobrzeń Wielki. Jako klub cieszymy się, że mogliśmy współtworzyć tak wspaniałą inicjatywę.

Dobrzeń WielkiShow Gallery