Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W przedostatni weekend lutego (17-18.02. 2018 r.) w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski seniorów w lekkiej atletyce. Na starcie zawodów stanęła cała nasza czołówka krajowa łącznie z reprezentantami na Halowe Mistrzostwa Świata, które odbędą się w marcu w Birmingham. Wśród zgłoszonych zawodników była również Barbara Niewiedział w biegu na 3000 m.

Miała dwie bardzo groźne rywalki Karolinę Gizę z Krakowa oraz Aleksandrę Brzezińską z Torunia - wielokrotne medalistki Mistrzostw Polski. Pozostałe biegaczki były teoretycznie słabsze ale też nie bez szans na medal. Zaraz po starcie czołowa trójka oderwała się od grupy i do końca biegły razem z przewagą około 20 sekund nad pozostałymi. Finisz w wykonaniu naszej zawodniczki nie pozostawił złudzeń kto w chwili obecnej jest najlepszy w Polsce na dystansie 3000 m. Złoty medal z czasem 9.23.94 dla Barbary Niewiedział, srebrny dla Karoliny Gizy 9.29.51, a brązowy dla Aleksandry Brzezińskiej 9.31.07.