Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Z dorobkiem dwóch brązowych medali Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23 w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet, wróciła z Chełma (woj. lubelskie) drużyna „Orła” Namysłów. Namysłowianie będąc jedynymi przedstawicielami Opolszczyzny podczas turnieju ostatecznie wystawili do startu siedmioosobowy skład, w którym znalazła się jedna zawodniczka i sześciu zapaśników pod okiem trenera Marcina Marcinkiewicza. Zawody były rozgrywane tylko w sześciu olimpijskich kategoriach wagowych.

Na najniższym stopniu podium w kat. wag. do 62 kg stanęła Aleksandra Ciunek, która powtórzyła wynik z 2017 roku. Także brązowy krążek jak i w poprzednim roku wywalczył w limicie do 57 kg Szymon Makuch będąc bardzo blisko złota. Na wysokich piątych pozycjach zawody zakończyli Rafał Czyżowicz i Mateusz Malicki, którzy reprezentowali nas w kat. wag. do 97 kg. Miejsca pozostałych naszych zawodników: Dawid Czyżowicz (8 m., kat. wag. do 97 kg), Przemysław Komsa (12 m., kat. wag. do 86 kg), Jeremiasz Wiśniewski (19 m., kat. wag. do 86 kg). W punktacji drużynowej LKS „Orzeł” zajął w stylu wolnym piąte miejsce z dorobkiem 40 punktów do ogólnopolskiego współzawodnictwa dzieci i młodzieży.