Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 20-21 września 2024 roku w Komornikach k. Poznania rozegrane zostały Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w zapasach w stylu wolnym młodzików do lat 14. W turnieju, który miał mocną krajową obsadę i wysoki poziom organizacyjny oraz sportowy zaprezentowała się skromna 3 osobowa ekipa z LKS Orzeł z Namysłowa pod kierunkiem doskonałego trenera Pana Darka Stępnia. Zawodnicy spisali się wyśmienicie i zdobyli trzy medale - dwa złote oraz jeden brązowy. Na najwyższym stopniu podium w pięknym stylu stanęli utalentowani 12 – latkowie: Artur Gorzeja (kat. wag. do 35 kg) oraz Oleksandr Loianich (57 kg), natomiast brązowy medal wywalczył 13-letni Ivan Yankivskyi (kat. wag. do 48 kg). W klasyfikacji klubowej LKS Orzeł Namysłów uplasował się na 8 pozycji wśród klubów z całego kraju. Gratulujemy!