Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

21.05.2023 r. w Głuchołazach odbył się finał wojewódzki turniejów piłkarskich dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej U10 (rocznik 2013 i młodsze/młodsi). W turnieju dziewcząt „Piłkarskie Opolanki” najlepszą okazała się drużyna GZ LZS w Grodkowie, a w turnieju chłopców „Wakacje z piłką - szukamy piłkarskich Janków pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy UKS Hattrick Głuchołazy I.
Wyniki końcowe zawodów. Relacja filmowa.

16.05.2023 r. w Głogówku odbył się finał wojewódzki turnieju piłki nożnej dziewcząt (rocznik 208 i młodsze) Piłkarska Kadra Czeka im. Stanisława Tymowicza. W zawodach wystartowało 3 drużyny. Oprócz tytułu „Mistrza Województwa” stawką, o którą grały zespoły był awans do ogólnopolskiego finału XXIII edycji tej imprezy. Zwycięską drużyną okazał się LKS Rolnik Biedrzychowice – gratulujemy!
Wyniki końcowe zawodów.

10.05.2023 r. w Głogówku odbył się finał wojewódzki turnieju piłki nożnej dziewcząt (rocznik 2010 i młodsze) Mała Piłkarska Kadra Czeka im. Marka Procyszyna. W zawodach wystartowało 6 drużyn. Oprócz tytułu „Mistrza Województwa” stawką, o którą grały zespoły był awans do ogólnopolskiego finału XII edycji tej imprezy. Zwycięską drużyną okazał się LKS Rolnik Biedrzychowice – gratulujemy!
Wyniki końcowe zawodów.

6 maja w Korfantowie w hali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji odbyły się mistrzostwa województwa opolskiego LZS w tenisie stołowym, które były zrazem eliminacjami do Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS. W zawodach wystartowało 53 zawodników z 7 klubów sportowych. Sędzią głównym zawodów była zasłużona trenerka Pani Marta Lityńska. Dziękujemy organizatorom zawodów za ich sprawne przeprowadzenie oraz gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski.
Wyniki końcowe zawodów.