Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Zakończyło się Grand Prix LZS i SZS w szachach online.
Wyniki poszczególnych grup prezentują załączone tabele: Grupa A , Grupa B , Grupa C

30.01.2021 r. (sobota) – rozpoczyna się kolejny cykl turniejów - Zostań Szachowym Mistrzem online - rozpoczęcie godzina 16:00 – wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach.

W dniu 12 grudnia 2020 r. na terenie ośrodka Jowisz w Turawie w malowniczej scenerii pagórkowatego terenu i bliskości jeziora odbył się 22 Memoriał Joachima Halupczoka, wielkiego przedwcześnie zmarłego Mistrza Świata z Chanbery, srebrnego medalisty z igrzysk Olimpijskich z Seulu i najlepszego sportowca Polski w 1989 r. W zawodach wzięło udział 243 kolarzy z różnych ośrodków kolarskich kraju ( Gdańsk, Warszawa, Zielona Góra, Katowice, Wrocław) i Czech (Jesenik, Vrbno, Stara Ves). Organizatorów cieszył fakt, że na starcie stanęło 39 kobiet.

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu turniejów online Grand Prix LZS i SZS. Zawody zostaną przeprowadzone za pośrednictwem platformy chess.com i są współna inicjatywą LZS i SZS w Opolu. Grand Prix składać się będzie z 5 odrębnych turniejów, które zostaną zorganizowane dla trzech grup wiekowych – więcej informacji oraz sposób rejestracji w komunikacie nr 1regulaminie.
Pierwszy turniej już 15.12.2020 r.

W dniu 12 grudnia 2020r. w Skorogoszczy odbył się I Memoriał w podnoszeniu ciężarów upamiętniający wybitnego działacza sportowego Władysława Czaczki. Zwycięzcą zawodów został brązowy medalista Mistrzostw Świata z 1985 r. Piotr Krukowski, który wyrwał 90 kg i podrzucił 105 kg. Drugie miejsce zajął Waldemar Klityński. Na najniższym stopniu podium stanął srebrny medalista olimpijski z Barcelony Krzysztof Siemion. Sędzią głównym memoriału był Mateusz Kopeć.

Kamil Karbowiak (LZS KL Kotwica Brzeg) po zdobycie złotego medalu Mistrzostw Polski na 10 km tym razem był trzeci w Mistrzostwach Polski w maratonie z wynikiem 2:15,06. Mistrzostwa odbyły się w Oleśnie 6.12.2020 r. – wyniki końcowe. Gratulujemy!