Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Prezentujemy kolejną relację z działalności w ramach Rządowego Programu Klub 2022 - LKS Orzeł Namysłów i LUKS Orły Namysłów. Te zapaśnicze kluby z Namysłowa cechują się wspaniałą pracą szkoleniową z dziećmi i młodzieżą, a teraz wykorzystując nowy obiekt mają wyśmienite warunki do tego by odnosić kolejne sukcesy. Ponadto namysłowskie zapasy posiadają świetną i z pasją kadrę trenerską oraz są dobrze zarządzane. To najlepszy przepis na sukces. Gratulujemy !
Reportaż filmowy (wykonany przez „ludzi klubu”).

Zapraszamy do oglądnięcia kolejnego filmu z realizacji „Rządowego Programu Klub 2022”. Tym razem nasz reporter Stefan Osiewicz odwiedził klub lekkoatletyczny MULKS Juvenia Głuchołazy. Widać tam wspaniałą pracę i entuzjazm do uprawiania sportu. Gratulujemy sportowych wyników i życzymy dużo satysfakcji z działalności. Reportaż filmowy

5 grudnia w Dobrzeniu Wielkim (hala sportowa przy Zespole Szkół) odbędą się Mikołajkowe Igrzyska Bez Barier – do zawodów zgłosiło się 331 uczestników (z 20 ośrodków), którzy zostali podzieleni na dwie grupy:
A – rozpoczynająca zawody o godz. 9:30 
B – rozpoczynająca zawody o godz. 11:00.
Podział na grupy. Regulamin Igrzysk

Publikujemy listę beneficjentów odpisu 1% podatku za rok 2021.
Prosimy zainteresowanych o kontakt z naszym biurem w celu uzgodnienia sposobu realizacji środków.