Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 5 – 6 marca 2022 roku w Warszawie odbywały się Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Do rywalizacji przystąpiło około 70 zawodniczek i 180 zawodników, a wśród nich ekipa z LZS Olszanka Pogorzela Sekcja Sportów Siłowych w składzie : Natalia Lasek, Marcin Sidorowicz, Łukasz Czajkowski i Dariusz Ilów.

MP w wyciskaniu leżącShow Gallery

W pierwszym dniu zawodów na pomoście wystąpiła Natalia, która zgłoszona została do zawodów w dwóch kategoriach wiekowych, juniorek do lat 18 oraz seniorek. Dzięki takiemu posunięciu taktycznemu trenera, zawodniczka wywalczyła dwa medale Mistrzostwa Polski. Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski juniorek do lat 18 kategorii wagowej do 63 kg oraz brązowy medal kategorii seniorek z wynikiem 66 kg. W klasyfikacji open juniorek do lat 18 (czyli wszystkich zawodniczek do lat 18) nasza reprezentantka została sklasyfikowania na czwartej pozycji.

Drugi dzień to zmagania mężczyzn. Na starcie stanęli Marcin Sidorowicz, Łukasz Czajkowski i trener oraz prezes klubu Dariusz Ilów. Marcin wywalczył 7 miejsce w kategorii wagowej do 105 kg juniorów do lat 23 z wynikiem 130 kg, Łukasz 4 miejsce w kategorii wagowej do 83 kg seniorów z wynikiem 165 kg, Dariusz brązowy medal w kategorii do 83 kg weteranów gr. II (50 – 59 lat) z wynikiem 120 kg.