Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

5 grudnia w Dobrzeniu Wielkim odbyły się IX Mikołajkowe Igrzyska „Baz Barier”. W imprezie wystartowało 332 zawodników z 23 ośrodków w tym z zaprzyjaźnionego Krnova. Zawody miały charakter drużynowy - uczestniczyły 63 drużyny. Organizatorzy przygotowali podczas trwania zawodów wiele atrakcji, z których największą, była wizyta Świętego Mikołaja z prezentami dla wszystkich uczestników. Wielkim wydarzeniem był pokaz wyciskania lężąc w wykonaniu Mistrzyni Świata Małgorzaty

5 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielim odbędą się Mikołajkowe Igrzyska Bez Barier - zawody drużynowe.
Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie. Regulamin Igrzysk, druk zgłoszeń
, lista uczestników

Jeden złoty i jeden brązowy medal przywieźli zawodnicy LZS KS Olszanka – Pogorzela - Sekcja Sportów Siłowych z Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym, które odbyły się 20 -21 października 2018 roku w Sosnowcu. Medal złoty wywalczyła Gabriela Początek w kategorii juniorek do lat 23, kategorii wagowej 43 kg z wynikiem 47,5 kg, a medal brązowy Łukasz Czajkowski w kategorii juniorów do lat 23, kategorii wagowej 83 kg z wynikiem 165 kg. Nasz jedyny senior na tych zawodach

10 listopada w Prudniku odbył się Międzynarodowy Turniej Karate „Puchar Gór Opawskich”. W turnieju wystartowało 200 zawodników z 16 klubów z Polski, Czech i Ukrainy. Impreza wpisała się w cykl 100 zawodów sportowych organizowanych przez nasze Zrzeszenie z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wyniki końcowe.

Z dorobkiem dwóch brązowych medali Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23 w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet, wróciła z Chełma (woj. lubelskie) drużyna „Orła” Namysłów. Namysłowianie będąc jedynymi przedstawicielami Opolszczyzny podczas turnieju ostatecznie wystawili do startu siedmioosobowy skład, w którym znalazła się jedna zawodniczka i sześciu zapaśników pod okiem trenera Marcina Marcinkiewicza. Zawody były rozgrywane tylko w sześciu olimpijskich kategoriach wagowych.